Dermalogica yra pirmaujantis pasaulyje profesionalių odos terapijos specialistų naudojamas, patikrintas ir rekomenduojamas profesionalus odos priežiūros prekės ženklas.

Mes nesekame madomis ir nedarome stebuklų.

Esame odos priežiūros prekės ženklas, kuris remiasi žiniomis, o sauga ir efektyvumas yra svarbiausi mūsų prioritetai kuriant produktą. Norėdami užtikrinti skaidrumą, ant pakuotės mes nurodome visas sudėtines dalis. Mes visame pasaulyje tiesiogiai dirbame su savo odos terapijos specialistais, kad sukurtume produktus ir paslaugas, kurie užtikrintų tikrai matomus rezultatus.

„Dermalogica“ produktų platintoja bendrovė Kivilaine yra jūsų profesionali partnerė grožio pasaulyje. Bendrovė „Kivilaine“ yra viena didžiausių aukštos kokybės, profesionalių grožio prekių ženklų importuotojų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje; per daugiau nei 25 veiklos metus manome, kad mūsų sėkmė grindžiama tampriu bendravimu su partneriais ir bekompromisiu indėliu į geriausių pasaulio prekių ženklų aukščiausios kokybės produktus. Mes turime daugiau nei ketvirčio amžiaus patirtį grožio paslaugų srityje ir palaikome asmeninius ryšius su savo klientais. Stengiamės, kad mūsų patirtis būtų jums naudinga ir teiktų malonumą – nuo salono sukūrimo iki tinkamų baldų bei produktų pasirinkimo. Sekite apmokymus ir neatsilikite nuo naujų tendencijų grožio pasaulyje. Tiesiog susikoncentruokite į tai, kas jums geriausia, o visa kitą – nuo savo svajonių finansavimo iki kasdienės priežiūros – palikite mums.

 

 

Pirmiausia išsilavinimas

Bendrovės Dermalogica istorija prasideda nuo 1986 metų.

Bendrovė Dermalogica daugiau nei 30 metų investuoja į savo produktus, mokymus ir priežiūrą, kad būtų užtikrinta geriausia jūsų odos sveikata.

Pradedama nuo apdovanojimų pelniusių produktų, pagamintų iš odą jautrinančių sudėtinių dalių. Ir tęsiama su profesionalia Face Mapping® personal odos analize. Rezultatas – sveika oda. Daugiau nebereikia laukti – Dermalogica padės sukurti naują požiūrį į jūsų odos sveikatą.

skaitykite mūsų istoriją

Veido odos analizė, face mapping® 

Ar gerai pažįstate savo odą?

Mūsų penkias minutes trunkanti išsami odos analizės paslauga padeda nustatyti jūsų odos tipą ir būklę bei leidžia mūsų ekspertams rekomenduoti jums tinkamą asmeninės odos priežiūros režimą.

jau greitai

švarus, veganiškas, tvarus, nebandyta su gyvūnais, be glitimo.

sužinokite daugiau

Prisijunkite prie odos priežiūros komandos Facebook grupės.

Susisiekite su odos priežiūros mėgėjais ir Dermalogica profesionalais.

prisijungti čia

Pasikonsultuokite su profesionaliu odos terapeutu

Susisiekti su profesionaliu odos terapeutu dar niekada nebuvo taip lengva. Susitikite parduotuvėje ar pabendraukite internetu, kad sužinotumėte, ką reikėtų daryti, kad oda būtų sveika.

sužinokite daugiau: info@dermalogica.lt

Pasimokykite iš profesionalų

Kursai prasidėjo, jums nereikės atversti nei vienos knygos! Dalyvaukite Dermalogica meistriškumo klasėje ir įvairiuose kursuose – nuo suaugusiųjų aknės iki odos priežiūros mišinių ir kt.

jau greitai