procedūros

Jeigu jums reikia greito ar nuodugnaus gydymo, profesionalios Dermalogica odos paslaugos yra visiškai pritaikytos jūsų odos poreikiams.


Face Mapping® odos analizė

Ar gerai pažįstate savo odą?

Mūsų penkias minutes trunkanti išsami odos analizės paslauga padeda nustatyti jūsų odos tipą ir būklę bei leidžia mūsų ekspertams rekomenduoti jums tinkamą asmeninės odos priežiūros režimą.

SkinBar® kursai

Norite išmokti, kaip pasiekti geriausius odos priežiūros rezultatus?

Prisijunkite prie Skin Bar paskaitų ir gaukite asmeninių, jūsų gyvenimo būdą atitinkančių patarimų, kurie padės iš kasdienio odos priežiūros režimo gauti geriausius rezultatus.

jau greitai!

FaceFit® procedūra

Spaudžia laikas?

Greitai išspręskite odos problemas su dešimties minučių trukmės procedūra. Ši, procedūra, kurios metu yra naudojami natūralūs profesionalaus lygio produktai suteiks jūsų veido odai spindesio. Puikiai tinka prieš ypatingą renginį arba jei norite tiesiog per akimirksnį savo odai suteikti spindesio.

ProSkin30® procedūra

Ieškote itin veiksnios procedūros?

Mūsų specialistai specialiai jūsų odai sukūrė intensyvią 30 minučių procedūrą.

Šioje ypatingoje paslaugoje dera pagrindiniai profesionalaus šveitimo ir giluminės serumo procedūros žingsniai ir rezultatus stiprinančios technologijos – ultragarsas ir mikrosrovė, todėl rezultatai bus greitai pastebimi ir matomi. Skaistesnė ir sveikesnė oda.

* Įrangos naudojimas neprivalomas.

jau greitai!

ProSkin60® procedūra

Ar norite kad jūsų oda atrodytų kaip niekada anksčiau?

Mūsų pagrindinė 60 minučių procedūra yra pritaikyta visiems jūsų odos poreikiams patenkinti, po kurios oda taps spindinti ir švytinti.

Jos metu yra naudojamas šveitikilis „Hydra Dermabrasion“, kuris pagerina odos tekstūrą ir tonusą, LED šviesos terapija, pašviesinanti ir sustiprinanti kolageno gamybą ir labai pažangi profesionalaus lygio giluminio poveikio procedūra.

Patirkite dramatiškus rezultatus ramioje ir atpalaiduojančioje aplinkoje.

* Įrangos naudojimas neprivalomas

jau greitai!

Pro Power Peel30 ® procedūra

Norite profesionalaus odos šveitimo patirties?

Mūsų visiškai naujas šveitiklis „Pro Power Peel“ suteiks nepakartojamą patirtį. Mūsų stipriausio ir greičiausio poveikio šveitiklių „Pro Power Peel“ kolekcijoje yra visas šveitiklių rinkinys, įskaitant AHA ir BHA rūgštis. Šiow 30 minučių trukmės procedūros metu jūsų odos terapijos specialistas sukurs individualų odos šveitiklį, kuris akimirksniu atjaunins ir atšviežins jūsų odą.

Unikali trijų skirtingų rūgščių sistema, skirta išskirtinai jūsų odos giluminiam šveitimui, idealiai tinka raukšlėtai, netolygios pigmentacijos ir spuoguotai odai.

jau greitai!

Pro Power Peel60 ® procedūra

Išbandyti tirti transformacinę procedūrą?

Ši veiksminga ir asmeniškai pritaikoma 60 minučių trukmės procedūra sujungia mūsų Pro Power Peel 30 gydymo privalumus su papildomais pažangiais būdais ir technologijomis. Šveitimo rezultatus dramatiškai pagerina papildomas giluminio gydymo procesas, kuriame yra naudojamas itin stipraus poveikio serumas „IonActive Serum ™“, asmeniškai pritaikyta kaukė, LED šviesos terapija ir atpalaiduojantis masažą, todėl jūsų oda taps švari, lygi ir švytinti.

Jūs niekada anksčiau nebuvote patyrę tokios šveitimo procedūros.

* Įrangos naudojimas neprivalomas

jau greitai!