UŽSAKYMAS

  1. Norėdami pateikti užsakymą, išsirinkite reikiamą prekę ir spauskite mygtuką „Pridėti į pirkinių krepšelį“. Pirkinių krepšelio (viršutiniame dešiniajame puslapio kampe) turinys matomas ant jo užvedus pelę.
  2. Kai prekės išsirinktos, eikite į pirkinių krepšelio puslapį, spusteldami viršutiniame dešiniajame puslapio kampe esantį mygtuką „Pirkinių krepšelis“. Pirkinių krepšelio lange matomos visos pasirinktos prekės. Čia galima keisti prekių kiekį ir, jeigu reikia, pašalinti prekę iš pirkinių krepšelio. Taip pat yra galimybė pasinaudoti nuolaidos kodu, jei toks yra.
  3. Kai prekės pasirinktos, eikite į užsakymo įforminimo puslapį, spusteldami mygtuką „Įforminti pirkimą“.
  4.   Užsakymui įforminti užpildykite adreso laukelius, pasirinkite norimą pristatymo ir mokėjimo būdą.
  5. Paspaudę „Mokėti“, būsite nukreiptas į Jūsų pasirinkto banko puslapį. Kai apmokėsite užsakymą, spustelkite nuorodą „Grįžti pas pardavėją“.
  6. Dėmesio! Jeigu dėl kokių nors priežasčių Jūsų užsakymas nutraukiamas, būsite grąžinti į prieš tai užpildytą pirkinių krepšelį.
  7. Svarbu – prieš darant užsakymą ĮMONĖMS būtina informuoti klientų aptarnavimo centrą, kad būtų teisingai suformuota sąskaita faktūra.

Prekių pirkimo-pardavimo sutartis laikoma pasirašyta tuomet, kai Pirkėjas užsakymą pateikė, o Pardavėjas patvirtino, kad užsakymą gavo. Užsakymo patvirtinimas siunčiamas el. paštu.