Būdamas profesionalus Dermalogica odos priežiūros terapijos specialistas, turėsite galimybę susipažinti su mūsų meistriškumo klasėmis ir ekspertų žiniomis.

pro skin galia

Dermalogica komandą sudaro talentingiausi odos priežiūros pramonės atstovai visame pasaulyje. Tai atsispindi kiekviename mūsų pagamintame produkte, kiekviename mūsų mokamame kurse ir kiekvienoje įmonėje, kuri papildo mūsų lentynas. Mūsų, kaip komandos, tikslas yra suvienyti geriausius pramonės atstovus ir tapti garsiausia pasaulyje odos sveikatos sistema. Mes neribotai investuojame į savo darbuotojus, mokome juos įvairiomis temomis – nuo odos sveikatos iki lyderystės įgūdžių įgijimo.

Patirtis, įgyta dirbant su Dermalogica, padės jums augti kaip profesionalui ir asmeniui. Mūsų darbuotojai užsiima aistringai užsiima odos priežiūra ir mokymais.

Visos dienos yra skirtingos, nes mes nuolat dirbame prie naujų produktų sistemų, gydymo procedūrų, renginių, rinkodaros galimybių ir kitų naujovių! Ieškome entuziastingų, aistringų ir talentingų žmonių, kurie prisijungtų prie mūsų šioje veikloje. Nesvarbu, kokius talentus, įgūdžius ar kompetenciją turite, čia turite svarbią vietą ir esame pasirengę išgirsti, ką jūs sakote.

[register-company-account-form]