slapukų politika

Kas yra slapukas?

Kaip ir daugelis kitų interneto svetainių, „Dermalogica“ naudoja tekstinius failus, vadinamus „slapukais“, kurie padeda sukurti svetainę ir užtikrina geriausią vartotojo patirtį. Slapukas yra mažas tekstinis failas, kurį žiniatinklio serveris siunčia į vartotojo žiniatinklio naršyklę, kuris vėliau yra išsaugomas vartotojo kompiuterio standžiajame diske. Patys slapukai neskaito ir internete neskleidžia informacijos iš vartotojo įrenginio.

Pagrindiniams svetainės tikslams įgyvendinti reikalingi slapukai

Šie slapukai yra būtini norint užtikrinti, kad vartotojas turėtų prieigą prie šioje interneto svetainėje siūlomų į klientą orientuotų paslaugų ir galėtų naudotis kai kuriomis funkcijomis, pavyzdžiui, prieiga prie saugių sričių. Be šių slapukų neįmanomos kitos paslaugos, pavyzdžiui, mokėjimo būdų pasirinkimas, saugus prisijungimas prie paskyros ir kitos papildomos paslaugos, susijusios su kliento paskyra. Šie slapukai taip pat yra svarbūs tam, kad klientas gautų vietinę informaciją apie produktus, pristatymą ir pan.

Funkcionalumo ir efektyvumo slapukai

Šie slapukai palaiko mūsų svetainės veikimą ir funkcionalumą, tačiau nėra būtini tinklalapio veikimui. Šiais slapukais svetainė identifikuoja vartotoją ir (jei pageidaujama) įsimena kliento prisijungimo duomenis, leidžia tam tikrą laiką saugoti į pirkinių krepšelį įdėtus produktus ir pan.

Funkcionalumo ir efektyvumo slapukai

Analizės

Svetainės lankomumo apskaitai ir elgesio modeliams nustatyti tinklalapis Dermalogica.ee naudoja populiarią „Google“ analizės programinę įrangą. Gauti duomenys padeda mums geriau suprasti lankytojų elgesį internetinėje parduotuvėje ir suteikia galimybę vartotojui pasiūlyti geriausius techninius sprendimus. Šie slapukai naudojami tik statistikos rinkimo tikslais ir neidentifikuoja individualių lankytojų.

Kaip apriboti slapukų naudojimą ar juos ištrinti?

Daugeliu atvejų įmanoma taip sukonfigūruoti interneto naršyklę, kad slapukų naudojimas būtų apribotas ar sustabdytas. Visos šiuolaikinės interneto naršyklės leidžia optimizuoti slapukų nustatymus. Tačiau verta atsiminti, kad apribojimas naudoti slapukus pagrindiniams tinklalapio tikslams gali paveikti vartotojo patirtį ir (arba) paslaugas, kurias siūlome internetinėje parduotuvėje.