mūsų istorija

Kai Dermalogica susipažįsta su jūsų oda, odos sveikata yra iš naujo diagnozuojama. 

Pirmiausia išsilavinimas

Nors bendrovės „Dermalogica“ istorija prasideda 1986 m., Los Andžele pramonės permainos prasidėjo maždaug 1983 m.

Jane Wurwand, Jungtinėje Karalystėje mokslus baigusi odos terapijos specialistė, visiškai nauja Amerikos estetikos pramonėje, pastebėjo, kad tęstinių odos ir kūno terapijos mokslų JAV praktiškai nėra. Nors jos išsilavinimas buvo išsamus ir rimtas, JAV tik baigę mokslus jauni turintys licenciją specialistai pradėdavo dirbti nepakankamai apmokyti, o dar blogiau – nepakankamai gerbiami.

Dermalogica gimė

Dėstydama IDI Jane suprato, kad nė viena produktų linija neatitinka jos supratimo apie odos sveikatą, kaip priešpriešą odos grožiui, todėl ji sukūrė savo produktų liniją. Taigi, 1986 m. gimė Dermalogica. Vizija buvo aiški – tai produktų linija, kurioje nėra įprastų dirginančių medžiagų ir ingredientų, galinčių sukelti spuogus (t.y. lanolino, SD alkoholio, mineralinės alyvos, dirbtinių dažiklių ir kvapiklių), kurioje naudojamos medžiagos pagerintų odos sveikatą ir kurią galima įsigyti tik pas kvalifikuotus odos priežiūros specialistus, apmokytus Tarptautiniame odos institute.

Mes negražūs

(Ar graži. Ar išlepinta. Ar dievinanti prabangą.) Mes tikrai pasiruošę jums parodyti visiškai naują odos priežiūros lygį! Taigi, nors mūsų pakuotė gali nederėti prie jūsų vonios kambario spalvos, visada galite būti tikri, kad naudojame sudedamąsias dalis, kurios tikrai yra veiklios. Prie mūsų pasitikėjimo, prisidėjo viso pasaulio odos priežiūros specialistai, kurie kiekvieną dieną savo kabinetuose naudoja mūsų produktus, nes yra patenkinti rezultatais.