Keturi požymiai rodantys, kad jūsų oda yra pavargusi. Kaip juos įveikti?

Kai esate pavargę, tai matosi ant jūsų odos. Tai galima pakeisti.

Jei kada nors vartėtės lovoje negalėdami užmigti, dirbote ar mokėtės visą naktį, ar nuspaudę žadintuvą pagalvojote: „Ar aš iš tikrųjų miegojau?“ jūs tikriausiai žinote, ką tai reiškia frazė “Atrodai kaip neišsimiegojęs”. Daugeliui žmonių nuovargį išduoda tamsūs ratilai po akimis, tačiau iš tikrųjų nuovargis pasireiškia įvairiai ir veikia mūsų kūnus i bei odą.

Pavargusi oda sunkiai atsistato. Štai kodėl mes siūlome ją gydyti, o ne tepti priemones ant makiažo priemonės (makiažas iš tikrųjų gali pagilinti problemą ir neleisti odai atsiskirti). Nesvarbu, ar kenčiate nuo lėtinių miego sutrikimų, ar jus kankina nemiga tik vieną neramią naktį – yra būdų, kaip kovoti su keturiais pavargusios odos požymiais ir padėti jums atrodyti tarsi kietai išmiegojote visą naktį:

tamsūs ratilai

Nepaisant to, ką girdėjote, pavargus po akimis esantys tamsūs ratilai netampa tamsesni; oda tiesiog atrodo tamsesnė, nes virš jos esanti oda yra dehidratuota, todėl ir išryškėja po akimis esantys tamsūs ratilai. Atsispirkite norui juos užmaskuoti; vietoj to, gerkite daug vandens ir atlikite šviesinamąją procedūrą Stress Positive Eye Life, kuri yra specialiai sukurta atkurti šios jautrios paakių srities skaistumą ir drėgmę.

patinusios akys

Pavargusi oda sulaiko vandenį prie akių stengdamasi išlikti hidratuota, o tai lemia dar vieną problemą, prie kurios prisideda miego stygius: Patinusios akys. Jos tiesiog šaukia: „Aš pagiringas“; jos taip pat meta šešėlius ant apatinės akių srities, todėl tamsūs ratilai po akimis gali atrodyti dar tamsesni. Vėsus kompresas gali nuimti patinimą; taip pat rekomenduojame naudoti kremą Stress Positive Eye Lift, kuris praskaidrins odą ir pašalins akių patinimą.

smulkios raukšlelės

Kaip ir tamsūs ratilai, smulkios raukšlelės atsiranda dėl dehidratacijos, kurią patiria jūsų oda, kai dėl miego trūkumo sumažėja jos pH. Varginančiomis dienomis prisiverskite pakilti iš lovos ir išsitepkite veidą bei kūną kokybišku drėkinamuoju kremu. Prieš guldami, naudokite specialų naktinį kremą, pavyzdžiui, Sound Sleep Cocoon; daugiau drėgmės turintis kremas padės sumažinti smulkias raukšleles, jos bus mažiau matomos, o įmasažuoti eteriniai aliejai padės atsipalaiduoti.

blausi, papilkėjusi oda

Negyvų odos ląstelių ir odos priežiūros produktų sankaupos tampa dar didesne problema, jeigu jūsų kūnas neturėjo pakankamai laiko per naktį atsinaujinti. Tačiau nėra gero be blogo: odos šveitimas gali atstatyti jos trūkstamą skaistumą. Pudra Dermalogica’s Daily Microfoliant tinka bet kokioms odos rūšims, todėl jūsų veidas atrodys lygus ir skaistus. Jei žinote, kad kurį laiką neteks pakankamai išsimiegoti (galbūt planuojate keliauti, ruošiatės egzaminui ar laukiatės kūdikio), iš anksto paruoškite odą ją dvigubai nuvalydami su PreCleanse balzamu. Jis ištirpina makiažą ir nešvarumus metu, kai negaunate pakankamai miego ir kai esate pavargę, leidžia jums užsiimti kitais dalykais.

 

Sound Sleep Cocoon yra gaivinantis gydomasis gelis-kremas, transformuojantis odą per vieną naktį, optimizuodamas naktinį odos atsigavimą.