mitai apie riebią odą

Yra daug įvairių mitų apie riebią odą. Susipažinkite su faktais ir geriau supraskite, kaip kontroliuoti riebalus.

mitas Nr. 1: Riebalai gali būti kontroliuojami tik naudojant stiprias ir stipraus poveikio džiovinančias medžiagas, tokias kaip alkoholis.

KLAIDINGA. Per dažnai valant riebalus gali padidėti riebalų gamyba ir išsiskyrimas. Kodėl? Nes oda bando kompensuoti prarastus riebalus ir juos pakeisti! Jeigu riebią odą gydysite alkoholio turinčiais produktais, oda gali tapti dehidratuota, sudirgusi ir jautri.

mitas Nr. 2: Apsauginiai kremai nuo saulės padidina riebalų sekreciją

KLAIDINGA. Pasitarkite su profesionaliu dermatologu apie naujos kartos apsauginius kremus nuo saulės ir aktyvias veikliąsias medžiagas, kurios neužkemša porų, taip pat turi riebalų sugeriančių mikrodalelių, kad tuo pačiu metu būtų užtikrinta apsauga nuo saulės ir odą skaistinanti priežiūra.

3.müüt: Päevitamine on hea naha kuivatamiseks

KLAIDINGA. Būti saulėje be tinkamos apsaugos gali pakenkti odai. Nors saulė gali suteikti laikino sausumo efektą, tačiau iš tiesų ji skatina riebalines liaukas pakeisti trūkstamus riebalus odos paviršiuje. Rezultatas: oda dar riebesnė nei anksčiau.

mitas Nr. 4: Riebios odos pakeisti negalim

KLAIDINGA! Nepasiduokite! Riebią odą prižiūrėti taip pat lengva, kaip ir bet kurį kitą odos rūšį. Pasitarkite su profesionaliu dermatologu, kuris ištirs jūsų odą ir, atsižvelgdamas į jūsų odos poreikius, rekomenduos tinkamus produktus ir gyvenimo būdo pokyčius, kurie padės kontroliuoti riebalų sekreciją ir odos blizgesį.