kodėl aliejiniai valikliai labiausiai tinka gausiam makiažui nuvalyti

Ar kada nors esate pagalvoję, kodėl net ir nuvalius odą vakare, pagalvės užvalkalas būna išteptas makiažo likučiais. Ogi todėl, kad jūsų oda iš tikrųjų nėra tokia švari. Norėdami nuvalyti visą makiažą prieš miegą, turėtumėte pradėti nuo valiklio, kurio sudėtyje yra aliejaus.

Kodėl verta valyti aliejumi?

Viena iš chemijos aksiomų sako, kad, „panašios medžiagos traukia vienas kitą“, todėl aliejaus pagrindu pagaminti odos valikliai pirmiausia nuvalo aliejuje tirpias medžiagas – makiažą, aplinkos teršalus, perteklinį sebumą (riebalus) ir likutinius produktus, todėl išvalo kur kas giliau, nei įprastas valiklis. Šią techniką mes vadiname Dermalogica dvigubu valymu (Double Cleanse).

Aliejaus pagrindu pagaminto valiklio naudojimas prieš įprastą valiklį padeda:

  • Švelniai ištirpina ir nuvalo susikaupusius nešvarumus bei makiažą.
  • Oda tampa lygi, rami ir pamaitinta, neužkimša porų.
  • Pasirūpinkite, kad įprastas valiklis ir kitos odos priežiūros priemonės veiktų dar veiksmingiau.
  • Po ilgos, intensyvios dienos su makiažu, norite būti tikri, kad prieš miegą viską nusivalėte. Jūs ne tik apsaugosite savo baltus pagalvių užvalkalus nuo dėmių, bet ir padėsite naktiniam drėkinančiam kremui ir serumui naktį geriau įsiskverbti į jūsų odą.

Nesidažote? Jums vis tiek reikės valiklio su aliejais, kad nuvalytumėte visus kremo nuo saulės likučius ir dienos teršalus.

Norint nuvalyti gausų makiažą, aliejinis valiklis bus jūsų geriausias draugas. Jis padės išvengti žalos jūsų odai, kuri gali nukentėti šveičiant per stipriai. Valikliai aliejaus pagrindu, pavyzdžiui, PreCleanse ir PreCleanse Balm, švelniai tirpdo aplinkos teršalus ir:

✓ blakstienų tušą (net ir atsparų vandeniui!)

✓ sunkų makiažo pagrindą

✓ likučius nuo apsauginio kremo nuo saulės

✓ lūpų dažus ir sunkiai pašalinamas lūpų dėmes

✓ dirbtines blakstienas ir blakstienų priauginimą

 

kuo ypatingi mūsų aliejaus pagrindu pagaminti valikliai?

PreCleanse yra lengvas aliejus, idealiai tinkantis normaliai ir riebiai odai; aliejus PreCleanse Balm puikiai tinka normaliai ir sausai odai. Su PreCleanse balzamu gausite dovanų ir dvipusę švelniai šveičiančią valomąją pirštinę.