kodėl naudoti odos toniką?

Per pastaruosius kelerius metus daugelis moterų tapo grožio ekspertėmis ir supranta specializuotų daugiapakopių grožio procedūrų poreikį. Tačiau vis dėlto vienas odos priežiūros ir puoselėjimo žingsnis dažnai yra praleidžiamas: tai – odos tonizavimas. Tonikas yra būtinas, tačiau dažnai kasdienėje odos priežiūros procedūroje per daug nuvertintas produktas.

KODĖL?

Tonikas padės sugrąžinti jūsų odos pusiausvyrą po valymo. Jei galvojate apie veido valiklį kaip šampūną, kuris lengvai nuplauna plaukus, tonikas yra tarsi kondicionierius jūsų odai; jis suteikia odai pusiausvyros ir ją suminkština. Tonizuojanti formulė, sukurta atsižvelgiant į specifinius odos poreikius, suteiks dar daugiau naudos.

KADA?

Toniką reikia naudoti iškart nuvalius odą, nes tai yra būtinas kasdieninės odos priežiūros žingsnis. Jis naudojamas prieš tikslines odos priežiūros priemones, nes tonikai yra specialiai sukurti, kad paruoštų jūsų odą ir geriau įsisavintų odos priežiūros produktų sudėtines medžiagas.

KAIP?

Nuvalę veido odą 3–4 kartus papurkškite tiesiai ant veido ir kaklo, vengdami akių srities ir pirštų galiukais švelniai įtapšnokite į odą. Taip pat idealu naudoti visą dieną kaip gaivinantį purškiklį makiažui atšviežinti.