šeši odos priežiūros patarimai vasaros metu

Paruoškite odą saulei – susipažinkite su šešiais patarimais kaip prižiūrėti odą vasarą!

1. Šveiskite, kad oda būtų skaistesnė ir lygesnė

Poveikis: Šveitimas pašalina negyvas odos ląsteles, apsaugo nuo uždegimo, skatina odos atsinaujinimą ir suteikia odai skaistumo, o tonikai ir kremai geriau įgeriami.

Kada? Šveiskite ryte prieš naudodamiesi toniku, drėkinamuoju kremu, SPF ir makiažo kremu. Patarimas: makiažas ant nušveistos odos išsilaiko ilgiau!

Nepamirškite: Po šveitimo odą sudrėkinkite drėkinamuoju kremu ir visada šviežiai nušveistą odą patepkite SPF apsauginiu kremu (pagal FDA rekomendacijas).

Rekomenduojame: Daily Microfoliant®Skin Smoothing Cream.

2. Drėkinkite odą

Kaip? 1-2 kartus per savaitę odos priežiūros rutinos metu naudokite kaukes, kad padidintumėte drėgmės lygį. Stipraus ir greito poveikio priemonės gerai tinka naudoti po kremu. Drėkinantys ir gaivinantys tonikai.

Patarimas: dienos metu automobilyje, sporto salėje, lėktuve atšviežinkite odą gaivinančiu purškikliu.

Rekomenduojame: Antioxidant HydraMistSkin Hydrating BoosterSkin Hydrating Masque.

 

 

3. Susidraugaukite su vandeniu

Kodėl? Aaukštesnė temperatūra ir ilgas buvimas lauke sukelia vidinę dehidrataciją, kuri gali sukelti galvos skausmus ir galvos svaigimą.

Ką galima padaryti? Kasdien išgerkite aštuonias stiklines įprasto filtruoto vandens, kad jūsų kūnas ir oda išlaikytų kritinę drėgmės pusiausvyrą. Patarimas: jei geriate gėrimus su kofeinu, turite trigubai padidinti išgeriamo vandens kiekį!

Rekomenduojame: Švarus vanduo!

4. Jeigu abejojate, tepkite kremu (ir dar kartą tepkite kremu!)

Kodėl? vien tik kremų nuo saulės nepakanka: kremo reikia naudoti pakankamai ir teptis jais pakartotinai. Tyrimai rodo, kad dauguma žmonių nepakankamai naudoja kremų nuo saulės.

Kiek? Vienas arbatinis šaukštelis veidui. Kūnui – maždaug du šaukštai.

Kaip dažnai? Tepkite kremą kas dvi valandas. Naudingas patarimas: jeigu tik įmanoma, venkite vidurdienio saulės iki pietų.

Privalumai: Šiuolaikinės naujoviškos formulės ir technologijos leidžia pasirinkti jūsų odos būklei tinkantį apsaugos nuo saulės produktą. Tai reiškia, kad galite pasirinkti matinį rezultatą suteikiančius produktus be aliejaus, minkštinamąjį kremą sausai odai arba specialų kremą jautriai, stipriai reaguojančiai odai.

Rekomenduojame: Solar Defence Booster SPF50, Prisma Protect SPF30,

5. Nuraminkite saulėje nudegusią odą

Kas? Pamiršote apsauginį kremą nuo saulės, nepakankamai juo tepėtės ar užsimiršote saulėje.

Kas toliau? Deja, žala jau padaryta, bet jūs neturite kentėti skausmo! Stiprių raminanančių savybių turinčios augalinės medžiagos ir vėsinantys geliai mažina paraudimą bei uždegimą ir gali padėti išvengti odos lupimosi.

Kaip? Gausiai tepkite aušinančius produktus ant saulėje nudegusios odos.

Profilaktika: Viena nuo saulės nudegimo atsiradusi pūslelė padidina melanomos riziką – nepamirškite kasmet apsilankyti pas gydytoją. Kartą per mėnesį patikrinkite, ar jūsų odoje nėra ankstyvųjų karcinomų ir piktybinės melanomos požymių.

 

6. Gydykite ir prižiūrėkite saulės pažeistą odą

Kas sukelia odos pažeidimus: UV spinduliai skatina rudų senėjimo dėmių ir raukšlių atsiradimą, nesvarbu, ar nudegėte odą saulėje, ar ne. Saulė žalingai veikia odą (taip pat pašaliną ir apsauginį lipidų sluoksnį), todėl atsiranda uždegimas, reaktyvių deguonies rūšių, turinčių įtakos sveikų ląstelių augimui, gamybą ir stimuliuoja kolageną naikinančių fermentų susidarymą.

Ką daryti? Vasarinis įdegis yra populiarus, tačiau gali reikšti ir odos pažeidimus. Pamaloninkite savo odą kremu, kuro sudėtyje yra senėjimą atitolinančių medžiagų, kad išvengtumėte padarytos žalos ir apsaugotumėte ją nuo sendinančio UV spinduliuotės poveikio.

Rekomenduojame: MultiVitamin Power Recovery® Masque