šveitimo svarba

Plikimas yra natūralus galvos odos procesas, t.y. sausų, senų, sukietėjusių odos ląstelių pašalinimas iš odos paviršiaus, kad į paviršių galėtų patekti naujos ląstelės. Riebioje odoje odos ląstelių atsinaujinimo procesas gali būti sulėtėjęs, nes odos riebalai veikia kaip klijai, surišantys negyvas ląsteles į tankų odos paviršiaus sluoksnį. Šis sluoksnis užkemša poras ir folikulus, skatina spuogų bakterijų plitimą ir uždegiminių spuogų susidarymą.

Riebios odos šveitimas yra nepakeičiama gydymo režimo dalis. Šveitimas išlygina odos paviršių, pagerina odos tonusą ir skatina odos jautrumą veikliosioms medžiagoms, kontroliuojančioms riebalų sekreciją, taip pat pašalina senas, negyvas odos ląsteles ir nuvalo ir skaistina odos paviršių.

Odos šveitimo dažnis daugiausia priklauso nuo profesionalios odos apžiūros, kurią atlieka dermatologas. Profesionalus dermatologas gali rekomenduoti šveitimą mechaniniais arba cheminiais šveitikliais arba abiejų rūšių produktais, kad būtų pasiektas geriausias ir tinkamiausias rezultatas. Taip pat gausite patarimų, kaip įtraukti šveitiklius į savo kasdienę odos priežiūros schemą, kad užtikrintumėte geriausią rezultatą.

Rekomenduojame: Daily Superfoliant, Daily Microfoliant.