trys naudingi vitamino C poveikiai odai

Skaistinkite, standinkite ir saugokite –padėkite odai kovoti.

Vitaminas C yra vienas efektyviausių žinomų antioksidantų. Tačiau daugelyje produktų yra nestabilių vitamino C formų, kurios nėra veiksmingos.

BioLumin-C produktuose yra labai patvarių sudėtinių dalių, kurios yra itin naudingos odai.

Paaiškinsime, ką dienos vitamino C dozė gali suteikti jūsų odai!

skaistina

Laikui bėgant vidiniai (natūralūs) ir išoriniai (aplinkos) veiksniai sukelia odos struktūros pokyčius, dėl kurių atsiranda nevienoda pigmentacija. Vitaminas C padeda kovoti tiek su odos senėjimu susijusiomis dėmėmis, kurias sukelia UV spinduliai, tiek ir su poodinių uždegimų pigmentinėmis dėmėmis – jis padeda sustabdyti priežastis, sukeliančias netolygią pigmentaciją ir atkuria odos spindesį.

stangrina

Kitas svarbus vitamino C pranašumas yra stiprus odos atjauninamasis poveikis. Tai skatina medžiagų, kurios palaiko odos stangrumą, gamybą, padeda sumažinti smulkias raukšleles ir raukšles.

saugo

Čia iš tikrųjų yra svarbios vitamino C antioksidacinės savybės. Vitaminas C padeda neutralizuoti oksidacinio streso ir laisvųjų radikalų poveikį neutralizuodamas kenksmingas molekules. Tačiau tai dar ne viskas – naujausi tyrimai taip pat rodo, kad vitaminas C iš tikrųjų stiprina natūralią jūsų odos gynybos sistemą, padėdamas jai apsisaugoti nuo oksidacinio streso.

Tačiau vienas įspėjimas. Kad vitaminas C iš tikrųjų padėtų šviesinti, stangrinti ir apsaugoti odą, jis turi būti absorbuojamas odos – daugelyje produktų sudėtyje yra nestabilių medžiagų, kurios praranda savo veiksmingumą prieš net paliesdamos jūsų odą. Kad vitamino C serumas būtų kuo veiksmingesnis, rinkitės tokį, kurio sudėtyje yra stabilių sudėtinių medžiagų, kurios patenka ten, kur jūsų odai labiausiai reikia. (Mūsų pasirinkimas? Itin stabilus ir veiksmingas Akių serumas BioLumin-C ir serumas BioLumin-C).