kas yra dvigubas valymas?

Šiuolaikinis gyvenimas yra tiesiog pilnas ironijos. Šiandien palaikome savo gaivų burnos kvapą ant liežuvio ištirpstančiomis juostelėmis, dezodoruojame kelias savo kūno dalis ir pašaliname mikrobus antibakteriniais geliais. Vis dėlto (o tai ir yra ironiška) dauguma iš mūsų vaikšto su nešvaria oda. Tikrai nešvaria.

Kas nutinka, kai oda nuvaloma?

Valant veidą paprastai yra naudojamas gelio pagrindu pagamintas švelnus arba pienelio konsistencijos valiklis. Visuose juose yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kurios užtikrina pagrindinį valymą. Pradinio valymo proceso metu aktyviosios paviršiaus medžiagos emulsuoja riebalų arba lipidų nuosėdas, tokias kaip riebalai, makiažo priemonės, aplinkos angliavandeniliai ir kremai nuo saulės ištirpdo juos vandenyje. Tuo tarpu vandens pagrindu pagaminto valiklio dalis ištirpina vandenyje tirpius nešvarumus, būtent prakaitą ir kai kuriuos aplinkos teršalus.

Atsižvelgiant į tai, kokios medžiagos gali sukaupti ant odos, šis pirminis valymas pašalins tik paviršinius nešvarumus ir tikrai nėra pakankamas kruopščiai nuvalyti odą. Tačiau nereikia naudoti poras valančių juostelių ar agresyvaus poveikio sutraukiančių medžiagų. Paprastas dvigubas valymas kruopščiai pašalins nuo odos riebalus ir nešvarumus.

Vienintelė išeitis. Jeigu veido odą valote tik vandens pagrindu pagamintu valikliu (ypač valant riebią odą), ant jos vis tiek gali likti aliejuje tirpių medžiagų. Bet jeigu veidą valote naudodami valiklį, kurio pagrindą sudaro aliejus, rezultatai bus tikrai geresni.

Kodėl verta valyti aliejumi?

Chemikai sako, kad panašios medžiagos traukia vienas kitą. Valikliai, kurių sudėtyje yra augalinių aliejų (agurklių sėklų, tungų riešutų, abrikosų kauliukų ir kt.), geriau ištirpdo riebių nešvarumų sluoksnį ant odos; aliejaus molekulės jungiasi viena su kita, skirtingai nei vandens molekulės, iš kurių yra sudarytas ne aliejaus pagrindu pagamintas valiklis.

Šie aliejai emulguojasi įpylus vandens ir sutraukia bei pašalina susikaupusius nešvarumus, leidžia antrajam valikliui prasiskverbti dar giliau, neerzindami odos, jos nesausindami ir nedirgindami.

Rekomenduojame: PreCleanse Balm